भाइरल गायिका अन्जु विश्वकर्माको ‘यो जिन्दगीको‘ सार्वजनिक

  ।   ३० बैशाख २०८१, आईतवार १२:३१

काठमाण्डौं । गीतकार प्रमिला बस्नेतको नयाँ गीत ‘यो जिन्दगीको‘ बजारमा आएको छ । ‘यो जिन्दगीको‘ शिर्षकमा रहेको गीतमा गायिका अन्जु विश्वकर्मा ले स्वर दिएकी छन ।

सरोज प्याकुरेलको संगीत , फडिन्द्र राईको एरेन्जमा गीतमा निमार्ण गरिएको छ । प्रेमील जोडि विचको भावनात्मक सम्वन्धलाई निकै कलात्मक रुपमा प्रस्तुत गरिएको छ ।आफनो मनको कुरा बुझने मायालाई आफुले पाएको कुरा लाई गीतमा ब्यक्त गरिएको छ ।सुरेन्द्र श्रेष्ठको छायाँकन तथा सम्पादनमा भिडियो निमार्ण गरिएको छ ।

भिडियो लिङ्क्

https://youtube.com/watch?v=51L1Cdiy9w8%3Fsi%3DV5LjCC_GDM8tfWtu

Next Post

लघु उद्यमि फर्निचर सीप विकास तालिम सम्पन्न

३० बैशाख २०८१, आईतवार १२:३१
कालिकोट । तीन महिने गरिबी निवारणका लागि लघु उद्यमि (मेड्पा ) फर्निचर सीप विकास तालिम सम्पन्न गरिएको छ । कालिकोट जिल्लाको खाँडाचक्र नगरपालिका – ३  ताडिमा तीन महिने गरिबी निवारणका लागि लघु उधम विकास कार्यक्रम (मेड्पा ) फर्निचर सीप विकास तालिम सम्पन्न भएको हो । सीप सिकौं उद्यमि बनौं भन्ने […]