बाजुरामा विद्युतको तार सर्ट भएर एक घरमा आगलागी

  ।   २४ जेष्ठ २०८१, बिहीबार १९:०९

बाजुरा । बाजुरामा विद्युतको तार सर्ट भएर एक घरमा आगलागी भएको छ । जिल्लाको बुढीन्नदा नगरपालिका–१ कोल्टी बजारस्थित माने लुहारको घरमा आगलागी भएको हो ।

बुधबार राति ९ः०० बजे विद्युत सर्ट हुँदा घरमा आगलागी भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाजुराले जनाएको छ । विद्युत सर्ट भएर घरमा आगो सल्किएपछि घरभित्र रहेको खाद्यान्न, लत्ताकपडा, एक ल्याप्टप लगायतको सामान नष्ट भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

आगलागीबाट मानवीय क्षति नभएपनि अनुमानित १ लाख ५० हजार बराबरको धनमाको क्षति भएको बताईएको छ । आगो प्रहरी र स्थानीय बासिन्दाको सहयोगमा नियन्त्रणमा लिएको हो । आगलागीको एकीन विवरण प्रहरीको मुचुल्कापछि मात्रै थाहा हुने बताईएको छ ।

Next Post

प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आइतबार भारत जादैँ

२४ जेष्ठ २०८१, बिहीबार १९:०९
काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’को भारत भ्रमण स्वीकृत भएको छ । प्रधानमन्त्री प्रचण्ड भारतका प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको शपथ ग्रहणमा भाग लिन आइतबार भारत जान लागेका हुन् । बिहीबार प्रधानमन्त्रीको कार्यालय सिंहदरबारमा बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले प्रधानमन्त्रीको भारत भ्रमण स्वीकृत गरेको सरकारका प्रवक्ता रेखा शर्माले जानकारी दिनुभयको छ । सात चरणमा […]