टोल बस्तिहरुमा पुगेर शुभकामना आदानप्रदान गर्दै अध्यक्ष भण्डारी

  ।   ४ बैशाख २०८१, मंगलवार १९:५०
सुखेत । बरहाताल गाँउपालिका सुखेतका अध्यक्ष टोल टोल पुगेर चैते दशैंको  शुभकामना आदानप्रदान गरेका छन् । बराहताल गाउँपालिका वडा नं ४ स्थित माथिल्लो तरंगा , तल्लो तरंगा , चन्द्रिबाँध , छाप्रे , कुटा हुँदै साजघाट सम्मका टोल बस्तिहरुमा  चैते दशैं २०८० को   शुभकामना आदानप्रदान गर्नुभएको हो ।
 चैते दशैंको अबसरमा  बरहाताल गाँउपालिकाका अध्यक्ष भिम बहादुर भण्डारीले आफुलाई मतदान गर्ने मतदाताहरुलाई टोल बस्तिहरुमा पुगेर शुभकामना आदानप्रदान तथा तेहाँको विकास निर्माण अनुगमन र स्थानियहरुको गुनासो लिने  स्थानियलाई सेवा दिने काम गर्ने गरेको अध्यक्ष भण्डारी  बताउँछन् ।
विशेषगरी टोल बस्तिहरुमा नागरिकले पाउने सेवा सुविधा विकास निर्माणको अनुगमन गर्ने नाग।ीकलाई  कुनै कमी आउन नदीन यसै गरी  पालिकाको सबै वडा र  टोलटोलमै पुगेर गुनासो लिने गरेको  अध्यक्ष भण्डारीले  बताए ।

Next Post

अन्तिम खेलमा आज नेपालले साउदी अरेबियासँग खेल्दै

४ बैशाख २०८१, मंगलवार १९:५०
काठमाडौँ । ओमानमा जारी एसीसी प्रिमियर कपमा टी २० प्रतियोगिताको समूह चरणको अन्तिम खेलमा आज नेपालले साउदी अरेबियासँग खेल्दैछ । साउदी अरेबियासँगको खेल मध्यहान्न ११/ ४५ मा अल अमरेत क्रिकेट ग्राउन्ड २ मा शुरुहुनेछ । नेपाल समूह ए बाट ३ खेलमा ६ अंकका साथ विजेता बन्दै सेमिफाइनलमा पुगी सकेको छ […]