मल्ल सहितको टिम विजयी

  ।   २५ चैत्र २०८०, आईतवार ०७:३२
{"remix_data":[],"remix_entry_point":"challenges","source_tags":["local"],"origin":"unknown","total_draw_time":0,"total_draw_actions":0,"layers_used":0,"brushes_used":0,"photos_added":0,"total_editor_actions":{},"tools_used":{"addons":1},"is_sticker":false,"edited_since_last_sticker_save":true,"containsFTESticker":false}
कालिकोट / नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी एमालेको ११ औं जिल्ला अधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व चयनका लागि प्रत्यक्ष निर्वाचन भई बहुमत सहित उमेदवारहरु निर्वाचित भएका छन् । जिल्लामा सहमति नजुटेपछि मतदान गरिएको हो ।

मतगणना पछि अध्यक्ष पदमा तुलराज मल्लको टिमले जित हाँसिल गरेको हो । चार सय २८ जना प्रतिनिधिमध्ये ४ सय २४ जनाले मतदान गरेको मुख्य निर्वाचन अधिकृत पदम बहादुर शाहीले बताउनुभएको छ।

जम्मा खसेको मतबाट अध्यक्ष पदका उम्मेदवार तुलराज मल्लले दुई सय १८ मत ल्याएर विजय भएका छन् भने प्रतिसपर्धि दयाराम सिम्खाडाले एकसय ८६ मत प्राप्त गरी हार ब्यहोर्नु परेको छ ।

उपाध्यक्षमा टेक बहादुर बुढा दुई सय १० मत पाउदा प्रतिद्वन्द्वी कमल कुमार शाहीले एक सय ७२ मत प्राप्त गरी पराजित भएका हुन । सचिवमा पुस्पराज आचार्यले दुई सय १२ मत पाउँदा प्रतिद्वन्द्वी खडानन्द चौलागाईंले एक सय ५८ पाएका थिए भने उपसचिवमा पवित्र कुमार शाहीले एक सय ६८ पाउदा प्रतिद्वन्द्वी लंक बहादुर बमले ९८ र प्रेम बहादुर बुढाले ९२ पाएका हुन । त्येस्तै महिला उपसचिवमा तारा कुमारी शाहीले दुई सय १२ पाउदा प्रतिद्वन्द्वी सुभद्रा सिंहले एक सय ५७ पाएकी छन् ।

चैत २१ गते उद्घाटन भएको एमालेको ११औं जिल्ला अधिवेशन निर्वाचन प्रक्रियाबाट २४ गते राती मतगणना कार्य सक्किएको छ भने बाँकि मत परिणाम आईतबार घोषणा हुने बताईएको छ ।

 

Next Post

कर्णालीका मुख्यमन्त्री शर्माले राजीनामा दिएपनि छोडेनन् निवास

२५ चैत्र २०८०, आईतवार ०७:३२
सुर्खेत। कर्णाली प्रदेश संसदीय दलका नेता राजकुमार शर्माले मुख्यमन्त्री पदबाट चैत २१ गते राजीनामा दिएपनि नयाँ सरकार गठनमा भने अड्को थापेको देखिन्छ । सत्ता गठबन्धनमा केन्द्रमा भएको सहमतिअनुसार शर्माको राजीनामा पछि अबको मुख्यमन्त्री नेकपा एमाले संसदीय दलका नेता यामलाल कँडेल बन्नुपर्ने भएपनि शर्माकै कारण सकस भइरहेको छ । प्रदेश प्रमुख […]