अखिल क्रान्तिकारी कालिकोटकाे १४औं जिल्ला सम्मेलन चैत ११ गते पिलिमा

  ।   ४ चैत्र २०८०, आईतवार ०९:४५

कालिकोट / नेकपा माओवादी केन्द्र निकटको विद्यार्थी संगठन अखिल क्रान्तिकारी कालिकोटको १४ औं जिल्ला सम्मेलन आगामी चैत ११ गते जनयुद्धको अन्तिम लडाई भएकाे ऐतिहासिक ठाउँ युद्ध पर्यटकीय क्षेत्र कालिकोट जिल्लाकाे खाँडाचक्र नगरपालिका ०७ पिलिमा हुने तय भएको छ।

अखिल क्रान्तिकारी कालिकोट जिल्लाका संयाेजक खगेन्द्र मल्लका अनुसार सम्मेलनमा कर्णाली प्रदेश सरकारका प्रथम मुख्यमन्त्री तथा प्रतिनिधि सभा सदस्य महेन्द्र बहादुर शाहीकाे विशेष उपस्थिति रहने छ।

सम्मेलनमा कालिकोट जिल्लाका ९ ओटै स्थानिय तह भरिका करिब एक हजार जना बिद्यार्थीहरुकाे उपस्थिती रहने बताईएकाे छ ।

Next Post

सुर्खेतको जङ्गलमा ५ महिना पुरानो मानव कंकाल फेला

४ चैत्र २०८०, आईतवार ०९:४५
सुर्खेत । सुखेंतको वीरेन्द्रनगरमा सामुदायिक जङ्गलमा मानव कंकाल फेला परेको छ । वीरेन्द्रनगर–१४ को सृजनशील सामुदायिक जङ्गलमा आइतबार मानव कंकाल फेला परेको हो ।   सुर्खेत वीरेन्द्रनगर–१४ का स्थानीयहरूले मानव शरीरको अस्थिरपञ्जर देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । खबर पाए लगतै प्रहरीको टोली उक्त स्थानमा पुगेको थियो । मानव कंकाल […]