वीरेन्द्रनगर कटकुवामा बस दुर्घटना २ जनाको मृत्यु

  ।   ७ जेष्ठ २०८१, सोमबार १७:१२

सुर्खेत । सुर्खेतको वीरेन्द्रनगरस्थित   कटकुवा क्षेत्रमा बस दुर्घटनामा परेको छ । सोमबार दिउँसो बस दैलेखको दुल्लू नगरपालिकादेखि वीरेन्द्रनगरतर्फ आउँदै गरेको कर्णाली प्रदेश ०२–००१ ख ०८५२ नम्बरको मिनि बस दुर्घटना हुँदा दुई जनाको घटनास्थलमै मृत्यु भएको छ ।

मिनि बसमा सवारहरु घाइतेहरुको उद्दार कार्य भइरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतका सुचना अधिकारी वीरेन्द्रवीर विश्वकर्माले जानकारी दिए ।

‘बसमा १५ जना भन्दा बढी भएको अनुमान भइरहेको छ, घाइतेलाई उद्दार गर्दै अस्पताल पु¥याइरहेका छौँ,’उनले भने, ‘मृतकको पहिचान खुलेको छैन भने घाइतेहरुको विवरण संकलन भइसकेको छैन ।’

घाइतेहरुलाई उद्दार गर्दै प्रदेश अस्पताल पठाउने काम भइरहेको छ ।

 

Next Post

हुम्लाको अस्पतालमा औषधी अभाव हुँदा बिरामीलाई समस्या

७ जेष्ठ २०८१, सोमबार १७:१२
हुम्ला। हुम्लाको जिल्ला अस्पतालमा औषधी अभाव हुँदा बिरामीलाई समस्या भएको छ । मौसमी बिरामीको सङ्ख्या बढ्दै जाँदा अस्पतालमा औषधी अभाव हुँदा झन समस्या भइरहेको हो। पानी नपर्दा यो समय अस्पतालमा बिरामीको चाप बढेको छ । १५ शय्याको जिल्ला अस्पतालमा गत वैशाखदेखि औषधी अभाव हुँदा चिकित्सकले लेखेका औषधी निजी मेडिकलबाट किनेर […]