अवैध बाटो प्रयोग गरेर यार्सा टिप्ने ७४ जनालाई पक्राउ

  ।   २ जेष्ठ २०८१, बुधबार ०९:२३

मुगु । मुगु र डोल्पाको पाटन क्षेत्रमा अवैध बाटो प्रयोग गरेर यार्सा टिप्न जान थालेका छन् । डोल्पामा जेठ १० गते र मुगुमा जेठ १५ गतेबाट पाटन क्षेत्रको यार्सा संकलन गर्न जाने स्थानीयलाई अनुमति दिने निर्णय गरिएको छ ।

अनुमति लिएर जानेभन्दा अनुमति नलिइ अवैध र जोखिमपूर्ण बाटो प्रयोग गरेर जानेको संख्या समेत बढ्दो छ ।

अवैध बाटो प्रयोग गरेर यार्सा टिप्न जाँदै गरेका ७४ जनालाई पक्राउ गरी जरिवाना गरिएको शे–फोक्सुण्डो राष्ट्रिय निकुञ्ज कार्यालयका वरिष्ठ संरक्षण अधिकृत विश्वबाबु श्रेष्ठले बताए । साविकको यार्सा टिप्ने जाने बाटो छोडेर जोखिमयुक्त अवैध बाटोबाट यार्सा टिप्न जानेको बिगबिगी रहेको उनले बताए ।

 

Next Post

क्रिकेटर लामिछानेले सफाइ पाए सगैँ निलम्बन फुकुवा

२ जेष्ठ २०८१, बुधबार ०९:२३
काठमाडौं । जबरजस्तीकरणीको आरोप लागेका क्रिकेटर सन्दीप लामिछानेले सफाइ पाएका छन् । जिल्ला अदालत काठमाडौंले सन्दीपलाई दोषी ठहर गर्दै ८ वर्षको कैद सजाय सुनाएको भएपनि त्यसविरुद्ध उच्च अदालतमा परेको पुनरावेदनमाथि हिजो सुनुवाइ नसकिएपछि आज निरन्तरता दिइएको हो । उच्च अदालत पाटनका न्यायाधीशहरु सुदर्शनदेव भट्ट र अन्जु उप्रेती ढकालको इजलासले जिल्ला […]

सम्बन्धित शीर्षक