वीरेन्द्रनगर बजारमा मृत अवस्थामा एक युवक फेला

  ।   ३१ बैशाख २०८१, सोमबार १८:०३

सुर्खेत । वीरेन्द्रनगर बजारमा मृत अवस्थामा एक युवक फेला परेका छन् । जाजरकोट छेडागाड नगरपालिका– ३, घर भई हाल वीरेन्द्रनगर नगरपालिका– ६ पिपल चौतारा बस्दै आएका अन्दाजी २० वर्षका नवीन सिंह मृत भेटिएका हुन् ।

प्रहरीकाअनुसार डाँडा स्कुलभन्दा पछाडिको झाडीमा उनी झुन्डिएको अवस्थामा मृत फेला परेका हुन् । उनको परिवारले वीरेन्द्रनगरमा होटल संचालन गर्दै आएको छ। उनी घरबाट २८ गते बेलुका निस्केका थिए ।

मृत्युको कारण भने खुल्न नसकेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सुर्खेतले जनाएको छ  ।

Next Post

एकीकृत समाजवादी को केन्द्रीय कमिटी बैठक भोलिदेखि मस्यौदामा छलफल

३१ बैशाख २०८१, सोमबार १८:०३
काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत समाजवादी)को केन्द्रीय कमिटी बैठक भोलिदेखि ललितपुरको बालकुमारीमा शुरु हुनेभएको छ । आगामी जेठ २ गतेसम्म चल्ने बैठकमा पार्टीको आसन्न महाधिवेशनका लागि वैचारिक दृष्टिकोण, देशभर पार्टी सङ्गठनको अवस्था, जनवर्गीय सङ्गठनका कार्य प्रगति, पार्टीको आन्तरिक विवाद, समसामयिक परिस्थितिबारे छलफल गरिने बैठकमा प्रदेश, क्षेत्र र भूगोलको सन्तुलन […]