कालिकोटकि भावनाको राष्ट्रिय किर्तिमानि सहित कर्णाली लाई स्वर्ण

  ।   ६ बैशाख २०८१, बिहीबार १६:३८

काठमाडौं । १४ औं केन्द्रस्तरिय राष्ट्रपति रनिङशिल्ड प्रतियोगितामा एथलेटिक्सको छात्रा ४ गुणा ४ सय मिटर रिलेमा कर्णाली प्रदेशका भावना फर्साल, सरिता खड्का, हिमाली शाही र कृष्णा रानाले बिहिवार जुनियर नयाँ राष्ट्रिय कीर्तिमानसहित स्वर्ण पदक जितेका छन् ।

फर्साल सहितको टोलिले निर्धारित दुरी ४ मिनेट १७ सेकेन्ड २ पलमा पूरा गर्दै आफ्नो किर्तिमानि राख्न सफल भएकि हुन् । उक्त प्रतियोगिता बैशाख ४ गतेबाट सञ्चालन भएको हो भने प्रतियोगितामै सुदूरपश्चिम प्रदेशकी देवकीकुमारी चौधकरीले
एथलेटिक्सतर्फ छात्रा ३ हजार मिटर दौडमा १० मिनेट ५२ सेकेन्ड ८२ पलमा निर्धारित दुरि पार गरि नयाँ जुनियर राष्ट्रिय कीर्तिमान बनाउनु भएको छ ।

१४ औं केन्द्रीयस्तरीय राष्ट्रपति रनिङ सिल्ड प्रतियोगितामा यो कर्णालीले जितेको एथलेटिक्स तर्फकाे साताै स्वर्ण पदक हो ।

Next Post

सुदूरपश्चिम मुख्यमन्त्रीमा सोडारीले गरे दाबी पेश

६ बैशाख २०८१, बिहीबार १६:३८
सुर्खेत। सुदूरपश्चिम प्रदेशको मुख्यमन्त्रीमा नेकपा एकीकृत समाजवादी संसदीय दलका दीर्घ बहादुर सोडारीले दाबी पेश गरेका छन् । प्रदेश प्रमुख नजिर मियाँ समक्ष नेता सोडारीले मुख्यमन्त्रीमा दाबी पेशगरेका हुन् । सोडारीलाई नेकपा एमाले, नेकपा माओवादी केन्द्र, नागरिक उन्मुक्ति र स्वतन्त्रको समर्थन रहेको छ ।  प्रदेश प्रमुख मियाँले संविधानको धारा १६८ को […]