आधारभुत पत्रकारिता सम्बन्धि २ दिने पुनर्ताजगी तालीम

  ।   ७ चैत्र २०८०, बुधबार १५:४७
कर्णाली जेसिज कालिकोट

कालिकोट । जिल्लाका विभिन्न पक्ष प्रभावकारी ढंगले उठान गर्न र समाचार छिटो छरितो बनाउन कालिकोटका पत्रकारलाई तालीम दिएको छ ।

`हाम्रो आवाज , हाम्रो  रोजाइ´ भन्ने मुल नारा सहित आधारभुत पत्रकारिता सम्बन्धि २ दिने पुनर्ताजगी तालिमको बुधबार उद्वघाटन भएको हो ।

फेडो नेपालको कालिकोटको आयोजना युरोपियन युनियनको सहयोग र प्लानइन्टरनेशनलको सहकार्य खाँडाचक्र नगरपालिका – १ मा तालिम सुरु भएको छ ।

तालिममा कालिकोट जिल्लामा रहि विभिन्न संचालित सन्चार माध्यममा आवद्ध रहेका करिब २५ जाना संचारकर्मीहरुको उपस्थितिमा पहिलो दिन बुधबार फेडो नेपाल कालिकोटका संयोजक रमेश नेपालिले कार्यक्रम संचालन गरि सुरु गरेका हुन ।

पत्रकारिता बिषयलाई कसरी प्रभावकारी गर्ने र यस प्रति देखिने असार जोखिमहरुबाट बच्ने तरिका   समाचारहरुलाइ कसरी प्रभावकारी बनाउने समाचार लेखनमा विषयको उठान कसरी गर्ने भन्ने शिर्षकमा रहि आज पहिलो दिन सहजकर्ता तिर्थ न्यौपानेले प्रशिक्षण गर्नु भएको छ भने सो कार्यक्रम चैत ७ र ८ गते दुई दिन तालिम चल्नेछ  ।

Next Post

अथाह प्रयास पछि पनि जोगिएन ज्यान

७ चैत्र २०८०, बुधबार १५:४७
कालीकोट । आगलागीमा परी घाइते बाबुछोरिको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको छ । चैत २ गते बाख्रा चराउन गएको बेला वनमा लागेको डढेलोमा घाइते वुबा नन्दराम चौलागाईँ छोरी हरिशोभा चौलागाईंको सुर्खेतस्थित कर्णाली प्रदेश अस्पतालमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो । घाईते हरिशोभाको भने आईतबार दिउँसो १ बजेर ४० मिनेटमा उपचारको क्रममा […]