सत्ता गठबन्धनका ४ दलबीच यसरी मन्त्रालय बाँडफाँट भयो

  ।   २३ फाल्गुन २०८०, बुधबार १२:२१

काठमाडौं । बालुवाटारमा बसेको सत्ता गठबन्धनका चार दलबीच मन्त्रालय बाँडफाँट भएको छ।

बुधबार बिहान बालुवाटारमा बसेको गठबन्धनको कार्यदलले एमालेलाई ८, माओवादीलाई ५, रास्वपालाई ४ र जसपालाई २ मन्त्रालय राख्ने सहमति जुटाएको हो ।

बाँकी रहेका चार मन्त्रालय भने नेकपा एकीकृत समाजवादीलगायत गठबन्धनमा थपिनसक्ने दलका लागि बाँकी राखिएको बालुवाटार स्रोतले जानकारी दिएको छ।

 

हालको सम्मको सहमति अनुसार अर्थ प्रधानमन्त्रीले आफ्नै दलबाट बनाउँदा वर्षमान पुनको सम्भावना बढेको छ। गृह रास्वपा सभापति रवि लामिछानेले पाउने करिब निश्चित भएको छ । भने अर्थ प्रधानमन्त्रीले आफ्नै दलबाट बनाउँदा वर्षमान पुनको सम्भावना बढेको छ।

 

Next Post

कमिसनको नाममा सोझा नागरिकलाई दुख दिएको नेता शाही

२३ फाल्गुन २०८०, बुधबार १२:२१
कालिकोट । नेकपा (माओवादी केन्द्र)का प्रतिनिधि सभा सदस्य महेन्द्र बहादुर शाहीले कालिकोट जिल्लामा भएको भ्रष्टचार कम गर्नको लागि जिल्लाका सबै राजनिति दलहरु अनिवार्य लाग्नु पर्ने बताएका छन् । पाँचौ जिल्ला सभालाई सम्बोधन गर्दै नेता शाहीले जिल्ला भित्र भ्रष्टचार मौलाएको भन्दै यसलाई रोक्नको लागि राजनिति दलहरुले तेरो मेरो नभनि सबैले भ्रष्टचार […]