नेपाल ए र आयरल्याण्ड वोल्भ्सबीचको दोस्रो खेल आज हुदै

  ।   २३ चैत्र २०८०, शुक्रबार ०८:३४

काठमाडौं । नेपाल ए र आयरल्याण्ड वोल्भ्सबीचको दोस्रो खेल आज हुदै छ । टियु मैदानमा हुने यो खेल बिहान ९बजेर ३०मिनेटदेखि शुरु हुने छ । नेपाल ए विरुद्धको एकदिवसीय सिरिजमा विजयी शुरुवात गरेको छ । तीन खेलको सिरिजको पहिलो खेलमा आयरल्याण्ड वोल्भ्स २१ रनले विजयी भएको हो ।

यो जितपछि आयरल्याण्ड वोल्भ्स सिरिजमा १ ० ले अगाडी रहेको छ । त्यस्तै अब सिरिजको अन्तिम खेल आइतबार हुने तालिका रहेको छ ।

एकदिवसीय सिरिज खेल्ने नेपाल ए टिम :

विनोद भण्डारी (कप्तान), अर्जुन कुमाल, देव खनाल, नरेन भट्ट, भिम सार्की, अर्जुन साउद, आरिफ सेख, बशीर अहमद, कमल सिंह ऐरी, शदाब आलम, रंजित कुमार, रुपेश सिंह, रिजन ढकाल, बिकास आग्री र मौसम ढकाल रहेका छन् ।

Next Post

एमाले कालिकोट नेतृत्व चयनका लागि दुई समुह बिच प्रतिस्पर्धा

२३ चैत्र २०८०, शुक्रबार ०८:३४
कालिकोट / नेकपा एमाले कालिकोटको ११ औं जिल्ला अधिवेशन बाट नयाँ नेतृत्व चयनका लागि दुई समुह बिच प्रतिस्पर्धा हुने भएको छ। संस्थापनपक्ष र संस्थापनइतर पक्ष गरि दुई गुटमा बिभाजन भएको नेकपा एमाले अहिले ११ औं अधिवेशनमा आएर छताछुल्ल भएको हो । संस्थापनपक्षले पार्टीमा केन्द्रीयता लादेको र एकलौटी निर्णय गरेर आफू […]